hi

Shko poshtė

hi

Mesazh nga klajdi66 prej 2014-12-07, 09:11

Ckm mund te me tregoni si funksionon ky site 😀
avatar
klajdi66

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 28
Vendodhja : tirane
Registration date : 07/12/2014
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 1327

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 17:04

cuna jam kurioz te di andi , dhe neo nga behen se kan humb fare kot
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 17:12

@The Bloody Alboz shkruajti:cuna  jam  kurioz  te  di  andi , dhe  neo nga  behen  se  kan  humb  fare  kot

Prezent, me neo po bej kontrate qe te rikthehet ketu Very Happy , mire se erdhe dhe te falenderoj qe u riktheve

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 17:20

seriozisht ishte nje surpriz e kendeshme , ngjalli nje nostalgji te pa pare Very Happy uroj te jeni te gjith mire dhe te riktheheni sa me shpjet Very Happy
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 17:23

do mundohemi plako, suprize ishte edhe per mua qe ky forum ishte akoma online, jam penduar qe e lash mbas dore. uroj te rikthehemi sa me shum :bukur:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 18:14

sill neon se na plasen kompiutrat ahhahahh
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga anisa prej 2015-02-21, 18:55

Nje kthim mbrapsh ne koh duke lexuar postet tona... ppr mbase jemi pak me te pjekur... mbasee lol!
avatar
anisa
First Lady
First Lady

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 31
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 3915

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 19:00

hmm anisa spo kujtohem mir per ty , un po ai pall kam ngel :qesh me lot:
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga anisa prej 2015-02-21, 19:27

Po ska gje se avash avash ndoshta do kojtohemi :bukur:
avatar
anisa
First Lady
First Lady

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 31
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 3915

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 20:14

@The Bloody Alboz shkruajti:sill  neon  se  na plasen  kompiutrat  ahhahahh

hahahaha sa mire e mban mend Very Happy , ti shkruaj ca problemi ke se vjen vete ai

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 20:49

ishte batut per ta risjell :p
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga anisa prej 2015-02-21, 21:31

Duhet te bejm nje peticion me firmat tona.. mbase na ri kthehet Neo :)
avatar
anisa
First Lady
First Lady

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 31
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 3915

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-22, 13:55

Neo eshte pak i turpshem, ka nevoje per pak kurajo sa ti dal turpi lol!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi