PeRSheNDetje

Shko poshtė

PeRSheNDetje

Mesazh nga Princess_22 prej 2011-09-02, 02:59

PERSHENDETJE ... UN JAM E RE NE FORUM RASTESISHT E PASH DHE ME PELQEU SHUM .. SHPRESOJ TJA KALOJ MIR MIDIS JUSH .. DHE GJITHASHTU TE NJOH MIQ TE RI :) .... :ckemi:
avatar
Princess_22

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Vendodhja : london
Registration date : 02/09/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2519

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PeRSheNDetje

Mesazh nga xili_Mitro prej 2015-10-16, 14:07

Pershendetje

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4061

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi