PERSHENDETJE

Shko poshtė

PERSHENDETJE

Mesazh nga Turkye prej 2011-03-23, 17:20

Pershendetje te gjith antarve te ketij forum stafet te tij dhe tegjithve.
Une quhem:ali
VEndodhja ime :prishtin
Mosha:16
GJINIA :MASHKULL

avatar
Turkye

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 22
Vendodhja : kosov
Registration date : 23/03/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2727

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi