Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Shko poshtė

Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga klejdisinani prej 2011-02-08, 12:20

Te Krijojme Dhe Ne Nje Film Nga Imagjinata Jone
avatar
klejdisinani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2643

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga klejdisinani prej 2011-02-08, 12:28

Endri Ishte Nje Djale I Vogel 9 Vjec, Por Ishte Nje Djale Shume I Keq...
Ēdo Dite Ai Pinte Droge Mbrapa Shkolles Se Tij. Nje Dite Prinderit E Moren Vesh Qe Djali I Tyre Pinte Droge...Do Tja Rregulloj une qejfin djalit sa te vij tha babai i nevrikosur ... Kur Djali Kthehet Ne Oren 2 te nates hyn brenda ne shtepi dhe e perplas deren pa dashje dhe babai e degjon dhe ngrihet.Djali Ishte U Friksua Shume Kur E Pa Babain Aq Te Nevrikosur....

Vashdojeni ju sipas imagjinates tuaj Very Happy
avatar
klejdisinani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2643

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga klejdisinani prej 2011-02-09, 09:53

Babai I Tha Qe Nuk Do Dilte Me Nga Shtepia Djalit. DjaliU Merzit Shume Dhe Shkoi Tek Dhoma E Tij .... Nje Dite Babai Ja Hoqi Denimin Djalit Dhe Djali U Gezua Shume .. Babai I Tha Qe Do Iki Me Mamin Tend Ne Nje Dasem Dhe Do Vinte Ne Oren 11 Te Nates... Dhe Babai I Dha Ēelesat E Shtepise Djalit........Djali Doli Per Te Luajtur Me Shoket Dhe U Kthye Ne Oren 8 Te Darkes.. Mirepo Kur Shkoi Ne Shtepi Nuk Gjeti Dot Ēelesin qe i dha babai dhe nuk hyri dot brenda...E zuri Gjumi Perjashte .. Kur Erdhi Babai E Gjeti Djalin Duke Fjetur Tek Dera....Dhe E Zgjovi Menjehere....Dhe I Tha Pse Po Fle Ketu Jashte ? Pse Nuk Futesh Brenda? Dhe Djali I Tha I Friksuar uuuuunneee hhhuuummbbbaa ēēēeeelllsiinn...........
avatar
klejdisinani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2643

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga klejdisinani prej 2011-02-09, 09:57

Vazhdojeni ju[i] :ne qef:
avatar
klejdisinani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2643

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga klejdisinani prej 2011-02-10, 12:32

Per Fat Te Mire Babai E Kishte Fotokopjuar Ēelesin Dhe Hyren Brenda....Babai I Bertiti Perseri Djalit dhe nuk Ja Dha Me Ēelesin .....Djali U Merzit Perseri . Djali Nuk Hengri As Mengjes as dreke as darke
avatar
klejdisinani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2643

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga Turkye prej 2011-03-23, 18:55

Te nesermen kur shkoi neshkoll djali kishte ndėruar sjelljen etij ishte ber nje djal isjellshemm dhe indegjueshemm.tegjith ishen te habitur dhe benen pytje vetes .si ndryshoi ky djal kaq pa pritur ? Por shoqeria ende atij djalet nuk izenen bes dhe nuk ushoqqeronen me te ,nejdit pejditesh djali takoi disa shok te vjeter te cilet fillonen perseri te ithojn as peshe se si po te trajtojn shoqeria as duesh perseri te kthehesh mene ashtu siq keqen ,ne do tejeme shok temir.Mirpo dja li itha ........
Vzhdojene ju
avatar
Turkye

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 22
Vendodhja : kosov
Registration date : 23/03/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2639

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga klejdissinani prej 2011-07-06, 12:55

shoqeria qe kam me trajton shume mire jo si ju qe me mesoni me droge ..biles ata me thone mua je shoku me i mire kurse ju thoni a do vish te pim droge apo e kam gabim por une nuk do te behem me shoku juaj sepse ju nuk ma doni te miren dhe shoket dhe shoqet qe kam une jane shok e shoqe te vertet..
Nuk Dua tju shoh me me sy ok qe sot e tutje une do jem shum i sjellshem dhe iku djali. Pasi AI iku ata thane .. pse na e beri kete kush do te na i jepte leket ne qe te blejme drog ca tradhtari ai (Ne fakt kta tradhtare ishin vete)Te NEsermen Keta i thane perseri atij behu shoku jone se do ta pesosh ai i thonte jo jo jo dhe iku.Pastaj Ata Bene Nje PLan Per Ti Vrare MaMane Te Gjithe Ishin oK .. NE ORen 12 te nates ata shkuan tek Endri DHe mAmase te endrit i ngulen thiken dhe ata shkruajten nje leter dhe i shkruajten Endrit " TE PAralajmeruam Por Ti Nuk Deshe " Kur u ngrit Endri Pa Letren Siper Komodines se tij Dhe ky u be kurjoz se kush e kish shkruar dhe cfare kishin bere .. pasi E lexoi shkoi tek mamaja qe tja tregonte dhe ajo ishte e vdekur .. ai e kuptoi se e kishin bere shoket e tij drogaxhi dhe te nesermen ai shkoi me pistolete dhe ai i vrau te gjithe . Ai Ishte I Rritur ishte 19 Vjec.Njerezit Qe E Pane LAjmeruan Policine . Pasi Policia E KApi Ai I Tha " Une I Vrava ATa SEpse Ata kishin vrare mamane time po nuk me besove shko tek mamate e tyre dhe tregoji kete leter dhe thuaji a eshte shkrimi i djemve tuaj ky dhe vertetoje .. Ok Thane Policat POr Ti Do Te Rrish Ne Burg Deri Neser . Ok Tha Ky Dhe Shkoi Te Nesermen Tek Shtepia E 7 vellezerve drogaxhi qe i vrau Endri Dhe I Tha Mamase te tyre a eshte shkrimi i djalit tuaj ky dhe mamaja e tyre tha po...AI I Tha Qe Kishin Vrare Mamane E Shokut te tyre Endrit Dhe Iku E Liroi Endrin NGa Burgu Dhe Endri Iku Ne Shtepi..Babai Ishte Duke Qare Dhe I Tha " TI Ke VRARE MAMANE TENDE THE UNE NUK DO TE FAL ME DO TE TE RRAH .. POR KY IA SHPJEGOI BABAIT DHE BABAI I THA ME FAL DHE KY E FALI..
vAzHdOjEnI jU
avatar
klejdissinani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 30
Vendodhja : ALbania
Registration date : 06/07/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2488

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Krijojme Dhe Ne Nje Film

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi