SHTEPIJA IME

Shko poshtė

SHTEPIJA IME

Mesazh nga Dajti i madh prej 2010-10-25, 17:38

Pershendetje jam Dajti i madh jam nga kosova ketu erdha befasisht
shpresoj qe mit te kalojmi ne shoqeri me juper meshum info ditet ne vazhdim


ju pershendes dhe mir se mini ne shtepin time
avatar
Dajti i madh

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Vendodhja : nerhije
Registration date : 25/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2829

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SHTEPIJA IME

Mesazh nga s2008 prej 2010-10-26, 14:48

Mire se erdhe Dajti i madh.Uroj te kalosh bukur ne forumin hapsira juaj. Very Happy
avatar
s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 34
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3735

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SHTEPIJA IME

Mesazh nga GENTA prej 2010-10-27, 17:37

mire se erdhe dajti i madhe shpresoj tja kalosh sa me kendshem midis nesh
avatar
GENTA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 27
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3264

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SHTEPIJA IME

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi