..:: Big Brother Albania . BIZ ::..

Shko poshtė

..:: Big Brother Albania . BIZ ::..

Mesazh nga AlbionLAB prej 2010-09-27, 15:15

Pėrshendetje .

Big Brother Albania ėshtė njė projekt i ri nga ana ime duke shikuar interesimin pėr kėtė Reality Show.
Kisha kohė qė nuk kisha filluar tė merrėsha mė njė projekt seriozisht dhe vendosa tė filloj tė punoj diēka.

Big Brother Albania .BIZ mirėmbahet nga njė person i vetėm (Albion Ujkashi) e qė jam unė mirpo me kalimin e kohės do tė angazhohen dhe pėrsona tė tjerė ku do bijmė nė njė marrėveshtje pėr ēmimin qė kėrkojnė dhe gjėra tė tjera.

Domaini ėshtė i blerė nė GoDaddy , si dhe Hostimi ėshtė bėrė nė njė server nė Holland tek HostMyWarez .

/ Big Brother Albania
avatar
AlbionLAB

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 23
Vendodhja : Ulqin
Registration date : 27/09/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2861

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi