Pershendetje

Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga AlbionLAB prej 2010-09-27, 15:11

Pershendetje .
Quhem Albion , dhe vij nga Ulqini , jam 15 vjec . Webmaster qe 3 vite .

Faleminderit
avatar
AlbionLAB

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 23
Vendodhja : Ulqin
Registration date : 27/09/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2862

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga GENTA prej 2010-10-08, 19:21

mir se erdhe albion
avatar
GENTA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 27
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3267

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Bardha prej 2010-10-14, 14:02

pershendetje te dyve
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3360

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi