Ukej-Forum

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ukej-Forum

Mesazh nga dr.Dugi prej 2010-07-20, 15:12

Nje forum qe ėshtė duke shiju hapat e parė te startimit te tij, me nje sukses te mirė, qė per tematikė ka argetimin informimin pa anashkalu dhe edukimin. Per me shume na vizitoni ne www.ukej.net

Ju mirepresim
avatar
dr.Dugi

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Vendodhja : !
Registration date : 10/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2818

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi