pershendetje

Shko poshtė

pershendetje

Mesazh nga BesartElshani prej 2010-07-02, 20:49

edhe un ktu jam b.elshani ju pershendes dhe iu uroj suksese....jam nga Kosova dhe i pershendes stafin e kesaj veb faqjaa...kaloni mire...!
avatar
BesartElshani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 30
Vendodhja : prizren
Registration date : 02/07/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2950

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi