Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1

Shko poshtė

Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1

Mesazh nga eko-nomisti@live.com prej 2010-06-16, 14:07

Mir se ju gjeta antar te nderuar un jam xheki nga shkupi poashtuu ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj kalim te bukur ktu me juuvee ciaoo per te gjithh.Very Happy
avatar
eko-nomisti@live.com

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 23
Vendodhja : shkupiiii-Mk
Registration date : 16/06/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2963

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi