Masturbimi te femrat

Shko poshtė

Masturbimi te femrat

Mesazh nga sindi prej 2010-05-21, 15:16

Lexova nje artikull interesant te seksologu.com
Ju si mendoni?
Masturbacioni ėshtė i shėndetshėm dhe i
domosdoshėm.
Kur them ėshtė i shėndetshėm dhe i domosdoshėm dua tė them se
masturbacioni nuk bėn dėm pėr shėndetin, por pėrkundrazi bėn mirė dhe se
duke masturbuar njė vajzė ose njė djalė njeh edhe mundėsitė e veta se
deri ku mund tė shkojė nė eksitimin seksual. Ka shumė vajza dhe gra qė
kėnaqen mė shumė seksualisht duke masturbuar, se sa duke bėrė seks me
partnerė seksualė. Ka rėndėsi qė masturbimi tė bėhet duke zbatuar
rregullat e higjenės seksuale dhe tė mos bėhet adiktiv.
avatar
sindi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 33
Vendodhja : tirane
Registration date : 21/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2935

Shiko profilin e anėtarit http://www.seksologu.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masturbimi te femrat

Mesazh nga NEO prej 2010-05-21, 20:48

Eshte dicka qe kryet mekanikisht dhe shume i praktikur tek ai grup njerezish qe nuk kane nje jete te rregullt seksuale ose qe kane probleme ne marrdhenien me partnerin. E konsideroj thjesht nje stimulim per te arritur kenaqesine. Por nuk krahasohet me seksin

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7437

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masturbimi te femrat

Mesazh nga sindi prej 2010-05-22, 12:53

Gjithsesi kjo besoj se varet nga njeriu, pasi nga artikujt qe kam lexuar te seksologu.com ka shume njerez qe pelqejne me shume te vetemasturbohen se sa te bejne seks me partneret e tyre.
duket pak e cuditshme por perderisa e thote Dr Harxhi duhet te jete e vertete.
avatar
sindi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 33
Vendodhja : tirane
Registration date : 21/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2935

Shiko profilin e anėtarit http://www.seksologu.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masturbimi te femrat

Mesazh nga Miss Jackson prej 2010-10-15, 18:15

Per aq kohe sa te jep kenaqesi eshte i domosdoshem Very Happy
avatar
Miss Jackson

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 28
Vendodhja : Tirane
Puna : operatore
Registration date : 15/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2803

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masturbimi te femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi