Erdha

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Erdha

Mesazh nga amerikani prej 2010-04-07, 20:40

Une jam boni nga kosova jetoj ne amerik besoj se do kenaqem me forumin tuaj dhe dua te jem antar aktiv

amerikani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 25
Vendodhja : Kosov
Registration date : 07/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2540

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-11, 09:47

mir se vjen amerikan

Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 26
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 2850

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga rora prej 2010-04-19, 19:54

MIREMBREMA,,,Une jam Aurora ose RORa si te doni,,jam ne gjimnaze,Jetoj ne Fier shkollen ''DERTLIU'',,,,me origjin Mallakastriote,,,kaq cfare mud tu interesoj tjeter mund te pyesni...klm te gjithe bye

rora

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 23
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 2536

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-19, 21:12

mir se vjen rora shpresoj tja kalosh a me mir ne kete forum

Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 26
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 2850

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga s2008 prej 2010-04-20, 13:54

Mire se erdhe Aurora.Te uroj te kalosh sa me kendshem.

s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 32
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3228

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga rora prej 2010-04-20, 18:45

faleminderit

rora

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 23
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 2536

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-20, 20:17

ska perse rora
dhe i urojmirseardhjen s2008

Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 26
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 2850

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga s2008 prej 2010-04-21, 21:42

@Bardha shkruajti: i urojmirseardhjen s2008
Pershendetje Bardha.Uroj qe te kalojme bukur se bashku.

s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 32
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3228

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-22, 21:17

gjithashtu dhe un uroj qe tja kalojm sa me mir

Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 26
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 2850

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi