Meemira.com eshte Social Network internacional

Shko poshtė

Meemira.com eshte Social Network internacional

Mesazh nga Meemira. prej 2010-02-01, 15:00

Meemira.com eshte Social Network internacional !
I pari ne Shqiperi,programuar nga shqiptar.
Faqa web ofron:Forum diskutimesh personal per c'do antare,shoqeri dhe njohje midis antaresh,MsN Messenger per kontakte dhe biseda,
albume fotografike personal per c'do antare etj..
Per me shume .
avatar
Meemira.
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Meemira.com eshte Social Network internacional

Mesazh nga meemira prej 2010-02-01, 15:01

avatar
meemira
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi