***GEZUAR 2010***

Shko poshtė

***GEZUAR 2010***

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2010-01-01, 02:25

i uroj te gjith antarve GEZUAR VITIN E RI 2010!!

ky vit ju sjedht gjonat me te mira qe egzistojn..!!

fat, shendet, lumturi ene noi cik lek me shum sdo ishte keq...

GEZUAR...!!! 2010......
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ***GEZUAR 2010***

Mesazh nga NEO prej 2010-01-01, 15:23

gezuar dhe ty dino dhe gjithe gjithe antareve te forumit hapsira juaj. Qofte per ju njevit sa me i mbare dhe me prosperitet

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi