LiveFutboll.Net kerkon staff kundrejte nje Pagese...

Shko poshtė

LiveFutboll.Net kerkon staff kundrejte nje Pagese...

Mesazh nga Andi prej 2009-12-26, 18:36

Kerkojme staff per mirmbajtjen e forumit,kerkojme persona serioz dhe te jene sa me aktiv ne forum pasi do paguhen per punen e tyre.Te interesuarit mund te shkruajne ne kete teme.

flm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LiveFutboll.Net kerkon staff kundrejte nje Pagese...

Mesazh nga rrogozhinsi prej 2009-12-27, 20:24

si psh ca pune mund te bejme ne atje??
avatar
rrogozhinsi

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 26
Vendodhja : rrogozhine
Koha e lire : pak nga pak behet shum koh e lire
Puna : jam ne shkolle
Registration date : 28/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3532

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LiveFutboll.Net kerkon staff kundrejte nje Pagese...

Mesazh nga Andi prej 2009-12-27, 21:11

moderator ne forum

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LiveFutboll.Net kerkon staff kundrejte nje Pagese...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi