Edhe une ne mesin tuaj!

Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga BukurosheOmel prej 2009-12-11, 08:48

Persh te gjitheve nga une BukurosheOmel.

Quhem Linda jam 23 vjece..per momentin jam studente.. dhe jetoj jashte Albanise..

Me pelqen Leximi muzika noti...per me shume do njifemi ngadale..
avatar
BukurosheOmel

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 31
Vendodhja : Me zemer ne Turqi
Koha e lire : Muzike..Lexim..Not
Puna : Studente
Registration date : 11/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3161

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Andi prej 2009-12-11, 15:13

mire se erdhe linda,uroj tja kalosh mire

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga BukurosheOmel prej 2009-12-11, 15:46

Flm..mire se te gjeta
avatar
BukurosheOmel

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 31
Vendodhja : Me zemer ne Turqi
Koha e lire : Muzike..Lexim..Not
Puna : Studente
Registration date : 11/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3161

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga NEO prej 2009-12-11, 17:17

Mireserdhe Linda.
Mos rastesisht quhesh Linda L. sepse nga te dhenat me ngjan me dike te njohur

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga BukurosheOmel prej 2009-12-13, 22:42

Flm Neo....Linda eshte emri im i shkurter...kurse mbiemri me fillon me B..
avatar
BukurosheOmel

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 31
Vendodhja : Me zemer ne Turqi
Koha e lire : Muzike..Lexim..Not
Puna : Studente
Registration date : 11/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3161

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga NEO prej 2009-12-13, 23:02

a ok ,qenke dikush tjeter :)

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-12-14, 01:23

@BukurosheOmel shkruajti:Persh te gjitheve nga une BukurosheOmel.

Quhem Linda jam 23 vjece..per momentin jam studente.. dhe jetoj jashte Albanise..

Me pelqen Leximi muzika noti...per me shume do njifemi ngadale..mire se erdhe bukuroshe....shpresojm ti kalosh sa me mire..mes nesh, dhe te jesh sa me aktive....
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-13, 21:12

Pershendetje te gjithve quhem bardha 19-vjec maturante........, me pelqen sporti i volejbollit edhe pse kete sport nuk e ushtroj shum
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3360

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga KLEA prej 2010-02-13, 21:49

mir se erdhe Bardha te uroj argetim te kendshem ne kete forum
avatar
KLEA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 76
Age : 40
Vendodhja : ITALI
Registration date : 04/08/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3374

Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga NEO prej 2010-02-14, 13:54

Mireserdhe Bardha. te uroj nje qenrdim sa me te kendshem ne kete forum

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga GENTA prej 2010-02-15, 19:45

pershendetje te gjithve jam genta 18-vjec jam maturante.me pelqen kercimi.per me shume do te njihem ngadale
avatar
GENTA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 27
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3267

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga KLEA prej 2010-02-15, 19:55

mir se erdhe genta te uroj argetim te kendshem ne kete forum
avatar
KLEA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 76
Age : 40
Vendodhja : ITALI
Registration date : 04/08/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3374

Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-15, 21:31

FALEMINDERIT per mikpritjen KLEA dhe NEO DHE I uroj mirseardhjen GENTES
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3360

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga GENTA prej 2010-02-17, 19:02

Falrminderit per mikpritjen klea dhe bardha
avatar
GENTA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 27
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3267

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi