VALLE AKA SOT SHOQERI QE MUND TI BESOHET?

Shko poshtė

VALLE AKA SOT SHOQERI QE MUND TI BESOHET?

Mesazh nga yllza prej 2009-12-10, 23:24

avatar
yllza

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 28
Vendodhja : maqedoni
Registration date : 10/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3102

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje!

Mesazh nga fakiri prej 2010-02-17, 11:27

Dhe mua me duket qe shoqeria e vertete nuk eksiston,te pakten une deri me kete moshe nuk e kam takuar gjekundi,shume kam dhene dhe fare pak kam marre.
avatar
fakiri

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 51
Vendodhja : shkoder
Registration date : 16/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3019

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VALLE AKA SOT SHOQERI QE MUND TI BESOHET?

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-17, 20:54

Shoqeria e vertet nuk ekziston sot nuk mund ti besosh askujt
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3298

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VALLE AKA SOT SHOQERI QE MUND TI BESOHET?

Mesazh nga KLEA prej 2010-02-17, 21:18

shoqeria e vertet ka mar fund me kohe nuk ka ne gjdo aspekt e kan gjithmone me te futur
avatar
KLEA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 76
Age : 39
Vendodhja : ITALI
Registration date : 04/08/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3312

Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VALLE AKA SOT SHOQERI QE MUND TI BESOHET?

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-15, 14:50

nuk egziston shoqeria e vertet.une nuk i besoj askujt,te gjithe mundohen te ta fusin.
avatar
lepurushi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3017

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VALLE AKA SOT SHOQERI QE MUND TI BESOHET?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi