Pershendetje te gjitheve!! Si po ja kaloni ...by Albjon90

Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve!! Si po ja kaloni ...by Albjon90

Mesazh nga Albjon90 prej 2009-11-20, 10:58

Pershndetje
avatar
Albjon90

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 27
Vendodhja : Shqiperi , Tirane
Koha e lire : Ne internet me keni
Puna : Futbollist me i mire se vet C. Ronaldo e L. Messi
Registration date : 20/11/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3170

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjitheve!! Si po ja kaloni ...by Albjon90

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-20, 19:01

pershendetje po ja kaloj mir ne kete forum shpresoj qe dhe ti te argetohesh
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3360

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi