pershendetje te gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje te gjitheve

Mesazh nga RREBELI prej 2009-11-06, 10:52

PERSHENDETJE GJITHE FORUMIT.

UNE JAM ANTARI I RI I KETIJ FORUMI DHE SHPRESOJ QE TIA KALOJME SA ME MIRE BASHKE........
avatar
RREBELI

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 31
Vendodhja : shqiperi
Registration date : 05/11/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2755

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje te gjitheve

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-11-06, 16:30

welcome...
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 26
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 5953

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi