BigBrother Albania 3

Shko poshtė

BigBrother Albania 3

Mesazh nga bbalbania prej 2009-10-28, 00:54

www.BBAlbania.Com - BigBrother Albania 3
Lajme,Foto,Video dhe shum gjera te ndryshme rreth Reality Show BigBrother Albania 3

Faqja: www.bbalbania.com
Kontakt: webmaster@bbalbania.com
avatar
bbalbania

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 25
Vendodhja : Podujeva
Registration date : 28/10/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3199

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BigBrother Albania 3

Mesazh nga Andi prej 2009-10-28, 19:20

me pelqen si projekt,vetem se do pune me azhornimin e shpeshte te fotove,shkrimeve dhe videove te BB

gjithsesi te uroj suksese

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi