Gezuar Fiter Bajramin

Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga NEO prej 2009-09-20, 12:55

Gezuar dhe ty candy Wink

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga unikali prej 2009-09-20, 16:57

Gezuar Fiter Bajramin. Te gjithe forumistet suksese e mbaresi.
avatar
unikali

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 61
Vendodhja : Kukes
Koha e lire : Internet
Puna : Informatike
Registration date : 20/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3167

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-20, 17:54

hajde gezuar bajramin te gjithve iher, ne vit sa me te mbare kalofshi...
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6341

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga linka prej 2009-09-20, 20:50

gezuar pra te gjithve dhe nga un
avatar
linka
<-«peace»->


Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 28
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 5894

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-21, 15:16

candy girl shkruajti: kto per darkenuk pihet birre per bajrom...
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6341

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-21, 15:17

@linka shkruajti:gezuar pra te gjithve dhe nga un


hajt pra gezuar ene ty nrue...
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6341

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-21, 16:07

avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6341

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Fiter Bajramin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi