hi...M.I.C

Shko poshtė

hi...M.I.C

Mesazh nga M.I.C 4EvEr prej 2009-07-26, 22:21

ckemi te gjithve jam anni jam nga dr.....se di se si e gjeta ket faqe po pash...qe kishte forum edhe provova tu boja antari shpresoj tja kaloj mir me ju, bye....ja kalofshi mir..... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
M.I.C 4EvEr

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 26
Vendodhja : Durres........
Registration date : 26/07/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3301

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi...M.I.C

Mesazh nga M.I.C_4EvEr prej 2009-07-26, 22:41

kurse un jam nga elbasani.. shoku ktij latr dhe jemi te dy M.I.C :pime birra:
avatar
M.I.C_4EvEr

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Vendodhja : on M.I.C
Registration date : 26/07/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3290

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi...M.I.C

Mesazh nga M.I.C 4EvEr prej 2009-07-26, 22:41

mir se erdhe Razz
avatar
M.I.C 4EvEr

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 26
Vendodhja : Durres........
Registration date : 26/07/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3301

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi...M.I.C

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi