Vazhdon telenovela Ibra-Eto.

Shko poshtė

Vazhdon telenovela Ibra-Eto.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-23, 10:08

Kalimi i Ibrahimovic te Barcelona ka mbetur pezull pėr shkak tė kėrkesave tė Samuel Eto, por spanjollėt e kanė rritur ofertėn deri nė 75 milionė euro. Ndėrkohė, nė Amerikė Interi ka pėsuar njė tjetėr humbje, duke u mundur 2-0 nga Celsi i Ancelotit.

MILANO- Nė Milano ėshtė duke u zhvilluar raundi i fundit i bisedimeve pėr kalimin e Zllatan Ibrahimoviē te Barcelona dhe tė Samuel Eto tek Interi. Agjenti i kamerunasit Hoze Maria Mesales nuk ka gjetur dot njė akord me Barcelonėn pėr tė marrė njė shpėrblim prej saj, ndėrkohė qė ėshtė paraqitur rreth orės 17 nė selinė e Interit pėr tė negociuar sėrish me zėvendės presidentin Rinaldo Gelfi.

Pavarėsisht rezistencės sė Eto, Barcelona kėmbėngul pėr Ibrahimoviē dhe e ka rritur ofertėn nga 45 nė 75 milionė euro neto, plus huazimin e Hleb. E ndėrkohė, nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės Interi ka humbur 2-0 nė miqėsoren ndaj Ēelsit tė Karlo Anēelotit, ndėrkohė qė ra nė sy edhe njė frakturė e Zllatan Ibrahimoviē nė dorė. Drogba shėnoi golin e parė pas njė gjuajtje nga larg, qė portieri Belec nuk arriti ta kontrollonte.

Nė pjesėn e dytė Frenk Lampard realizon golin e dytė me penallti, pas njė prekje me dorė tė Kordobės, duke treguar se Interi ka ende pėr tė bėrė. Duket se kjo do tė jetė ndeshja e fundit e Zllatan Ibrahimoviē me zikaltėrit dhe nė fund, suedezi u mundua tė shėnonte tė paktėn njė gol nderi pėrpara Hoze Murinjos, qė u duk jo pak i inatosur me sjelljen e skuadrės sė tij nė fushėn e lojės.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi