www.ZonaIme.com - Vendtakimi Rinisė Shqiptare

Shko poshtė

www.ZonaIme.com - Vendtakimi Rinisė Shqiptare

Mesazh nga shqptar1 prej 2009-06-24, 17:12

Pėrshėndetje te nderuar forumista.Kemi krijuar nje rrjetė social pėr rininė shqiptare, duke ju mundėsuar kėshtu njė vend ku do tė keni mundėsi te kaloni kohėn dhe tė argetoheni ne nje pike, eshte vendtakimi juaj !

Portali eshte hapur keto dite prandaj qdo dite e me shume jemi duke punuar qe te bejme edhe me bukur dhe me praktike portalin per te gjithe antaret e rrjetes se zonaime.com

Regjistrohu edhe ti...
http://www.zonaime.com
avatar
shqptar1

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 38
Vendodhja : kosove
Registration date : 24/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3319

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi