freddy

Shko poshtė

freddy

Mesazh nga Freddy prej 2009-06-22, 22:31

Jam Faton Ibrahimi nga suhareka jam 28 vjeqar merrem me muzik kendoj dhe instrumentet tjera kapak hehehe te gjithve ju deshiroj pun te mbar une ka mu ju knaq me poezi me humor se ma rrok hahaha ok kush edhe kq ado qe ka net em shkrun ne imell dr.fatonibrahimi@hotmail.com po nuk jam doktor heheheheh qao
avatar
Freddy

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 36
Vendodhja : Suharekė-Kosovė
Koha e lire : aktivitetet
Puna : Muzika
Registration date : 22/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3325

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: freddy

Mesazh nga Freddy prej 2009-06-22, 22:33

:torta ditlindjes:
avatar
Freddy

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 36
Vendodhja : Suharekė-Kosovė
Koha e lire : aktivitetet
Puna : Muzika
Registration date : 22/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3325

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi