WWW.FC-INTERI.TK

Shko poshtė

WWW.FC-INTERI.TK

Mesazh nga kohaforum prej 2009-06-07, 15:56

per te gjithe interistat nga sot kam hap nje forum ku do te bisedohet vetem per FC INTERNAZIONALE..ju lus te gjithe interistave le te regjistrohen ne forum dhe se bashku ta krijojm nje rrjet te zgjeruar te tifozeve interist shqipetar..
avatar
kohaforum

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 30
Vendodhja : United States of ALBANIA
Registration date : 07/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3345

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi