DYQANI VIRTUAL - Objektivi

Shko poshtė

DYQANI VIRTUAL - Objektivi

Mesazh nga Andi prej 2009-05-12, 12:31

Dyqani virtual eshte vendi ku ju mund te blini opsione shtese,te cilat do te ofrohen ne kategori.

Dyqani virtual ka si objektiv qe te ver ne levizje kreditet qe ju mblidhni duke u rregjistruar dhe shkruar ne kete forum,duke e bere me te kendeshme kohen qe kaloni ketu. Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi