Shqiptaret jashte atdheut

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shqiptaret jashte atdheut

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 16:09

Shqiptaret jashte atdheut:ku grup ju referohet emigranteve shqiptare dhe problematikat e tyre
avatar
snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 34
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3528

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi