Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga lorenc prej 12/4/2009, 8:37 pm

a mund te me ndimoj njeri si mun te gjej parametrat e komp?????????????

lorenc

Male
Numri i postimeve: 390
Age: 22
Vendodhja: lezhe
Koha e lire: intenet
Puna: paradite rri masdite pushoj
Registration date: 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite: 2666

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga NEO prej 12/4/2009, 10:15 pm

menyra 1 - shko tek START - RUN dhe shkruaj aty DXDIAG
menyra dyte - kliko me te djathten tek ikona e MY Computer dhe do i kesh te afishuara aty

NEO
Ekspert
Ekspert

Male
Numri i postimeve: 3340
Age: 30
Vendodhja: Tirane
Koha e lire: Vetem naten kur fle
Puna: Minister
Registration date: 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 199
<b>Kredite</b> Kredite: 6218

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga lorenc prej 13/4/2009, 3:54 pm

flm...............

lorenc

Male
Numri i postimeve: 390
Age: 22
Vendodhja: lezhe
Koha e lire: intenet
Puna: paradite rri masdite pushoj
Registration date: 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite: 2666

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga lorenc prej 14/4/2009, 1:55 pm

desha me gjet video carta sa asht si munem???????

lorenc

Male
Numri i postimeve: 390
Age: 22
Vendodhja: lezhe
Koha e lire: intenet
Puna: paradite rri masdite pushoj
Registration date: 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite: 2666

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga julian_m prej 4/5/2009, 4:41 pm

1 ne deskop kliko me te djathten.
2 shko te propetis
3 shko te setting
4 shtyp advance
5 te tabela qe del shiko ku shkruan adapter.

julian_m

Male
Numri i postimeve: 33
Age: 23
Vendodhja: tirane
Registration date: 06/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite: 2257

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga lorenc prej 14/5/2009, 3:20 pm

Photobucketkjo qe kam shenu me te kuqe asht?
flm :gezuar:

lorenc

Male
Numri i postimeve: 390
Age: 22
Vendodhja: lezhe
Koha e lire: intenet
Puna: paradite rri masdite pushoj
Registration date: 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite: 2666

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga NEO prej 15/5/2009, 7:31 am

Po lorenc. por ne fakt kjo ketu nuk e tregon asnjhere te sakte se sa MB e ke ne te vertete karten grafike. une do te te sugjeroja te shkarkoje kete program, me te cilin mund te shohesh te tere parametrat e Pc -se tende realisht

NEO
Ekspert
Ekspert

Male
Numri i postimeve: 3340
Age: 30
Vendodhja: Tirane
Koha e lire: Vetem naten kur fle
Puna: Minister
Registration date: 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 199
<b>Kredite</b> Kredite: 6218

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te gjejme parametrat e kompjuterit.....

Mesazh nga lorenc prej 15/5/2009, 2:24 pm

flm shum je i moll :gezuar:
sa per info 512 m ishte si ajo siper.

lorenc

Male
Numri i postimeve: 390
Age: 22
Vendodhja: lezhe
Koha e lire: intenet
Puna: paradite rri masdite pushoj
Registration date: 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite: 2666

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi