pershendetje ENGJELLUSHKA

Shko poshtė

pershendetje ENGJELLUSHKA

Mesazh nga shaban cakolli prej 2009-03-28, 20:54

Pershendetje per ju Engjellushka,shendet dhe gjithe te mirat per ju:crazy love:
avatar
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4062

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje ENGJELLUSHKA

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-04-02, 13:46

Flm shaban pershedetje edhe nga une ke dhe une uroj te kesh shendet dhe te jesh mire.............kisssssssssssss
avatar
ENGJELLUSHA

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 33
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3412

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje ENGJELLUSHKA

Mesazh nga shaban cakolli prej 2009-04-02, 14:50

kisss,dhe kalo bukur me ne
avatar
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4062

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje ENGJELLUSHKA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi