ju lutem me ndihmoni

Shko poshtė

ju lutem me ndihmoni

Mesazh nga rrogozhinsi prej 2009-03-11, 22:21

kam hapur nje forum por dua qe ta e perkthej ne shqip.jam lodhur shum por nuk e kam perkthyer akoma.a mund te me ndihmoje njeri?ju lutem.forumi eshte
www.rrogozhina.forumfree.org
avatar
rrogozhinsi

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 26
Vendodhja : rrogozhine
Koha e lire : pak nga pak behet shum koh e lire
Puna : jam ne shkolle
Registration date : 28/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3534

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ju lutem me ndihmoni

Mesazh nga Andi prej 2009-03-12, 13:00

me mire hap nje ne forumotion.com eshte me i thjeshte dhe nuk ka nevoj qe ta perkthesh ti ne shqip,mjafton qe ti ta zgjedhesh gjuhen qe do.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ju lutem me ndihmoni

Mesazh nga NEO prej 2009-03-12, 13:56

nga adresa e mesiperme qe ka dhene rrogozhinsi, antivirusi im kapi nje trojan... kujdes !!

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7495

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ju lutem me ndihmoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi