Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Shko poshtė

Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga Andi prej 2009-02-26, 07:50

Per tekstet http://www.mirrortext.net vendos shkrimin qe deshiron dhe me pas i ben Save as.

Per imazhet http://www.mirroreffect.net/ .

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga bellissima prej 2009-02-26, 20:19

isha Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga bellissima nė 2009-02-27, 19:34, edituar 1 herė gjithsej
avatar
bellissima
rrumujaxhie
rrumujaxhie

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 102
Vendodhja : N\'TOK TIME
Koha e lire : S\'KAM
Puna : shum gjona
Registration date : 04/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3828

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga bellissima prej 2009-02-27, 19:37

cancel plzzz
avatar
bellissima
rrumujaxhie
rrumujaxhie

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 102
Vendodhja : N\'TOK TIME
Koha e lire : S\'KAM
Puna : shum gjona
Registration date : 04/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3828

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga Andi prej 2009-02-27, 21:10

@bellissima shkruajti:cancel plzzz
ok Wink


p.s komplimeta shum simpatike Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga bellissima prej 2009-02-27, 21:37

thnx andi e vura se kam kohe ne kte forum dhe per respekt tuaj (tatin Neos etj)
avatar
bellissima
rrumujaxhie
rrumujaxhie

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 102
Vendodhja : N\'TOK TIME
Koha e lire : S\'KAM
Puna : shum gjona
Registration date : 04/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3828

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga Andi prej 2009-02-27, 21:41

@bellissima shkruajti:thnx andi e vura se kam kohe ne kte forum dhe per respekt tuaj (tatin Neos etj)

eee e kom parasysh lol!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga NEO prej 2009-02-28, 13:06

ca vure mi mantanxhere??? 

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta besh tekstin dhe imazhet qe te reflektojne si pasqyre.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi