Si ta zgjedh graden

Shko poshtė

Si ta zgjedh graden

Mesazh nga Frenki prej 2009-02-14, 21:10

hi,si te zgjedh graden se nuk e di se ku ta coj qe ta zgjedh.
avatar
Frenki

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 26
Vendodhja : Vlore
Registration date : 12/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3445

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta zgjedh graden

Mesazh nga NEO prej 2009-02-14, 21:13

bej kerkesen si e do dhe brenda pak kohe ajo do te vendoset nga webmasteri i kesaj faqeje

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta zgjedh graden

Mesazh nga Andi prej 2009-02-14, 22:04

@Frenki shkruajti:hi,si te zgjedh graden se nuk e di se ku ta coj qe ta zgjedh.

Frenki kliko kete adresen http://www.hapsirajuaj.com/probleme-ndihme-kerkesa-sygjerime-lajmerime-f3/krijo-graden-tende-t1328.htm per te lexuar me shum rreth grades.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta zgjedh graden

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi