"Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Shko poshtė

"Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga IDEAL-BOY prej 2009-01-24, 17:45

"nje cast ne jete ose nje jete per nje cast?"
avatar
IDEAL-BOY

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 33
Vendodhja : athens
Koha e lire : :p
Puna : pun sa per vete
Registration date : 21/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3416

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga IDEAL-BOY prej 2009-01-24, 17:50

jeta esht si nje got uji, per dike esht uj i fresket per dike uj i
ndenjur. un do te doja ta humbja jeten per nje cast sepse ai cast mund te jet me
i bukuri ndoshta mund te jet ndonje cast qe te jet pjes e nje universi tjeter
botkuptimi qe nuk mund te shpjegohet me fjal por me nje perjetim fantastik ne
graden me te lart te kenaqsis shpirterore. ky cast behet shekuj dhe qelizat e
trupit ndalin per te shijuar castin.
avatar
IDEAL-BOY

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 33
Vendodhja : athens
Koha e lire : :p
Puna : pun sa per vete
Registration date : 21/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3416

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga lena prej 2009-02-13, 19:20

me mir esht te humbesh nje qast ne jet sa nje jet sepse nese jeta esht e pa kthyeshme ndersa qastin mund ta keshh ndoshta edhe ndonje her tjetr :shikim:
avatar
lena

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 26
Vendodhja : peja
Registration date : 14/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3415

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 19:34

me mire nje cast ne jete.....te coj dem nje jete te tere vetem per nje cast??mbase do kem rastin ta jetoj me pas nje cast te tille,por ne fillim me mend pastaj me zemer(gjithmon nese haraci esht kaq i larte,nje jete...)
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 20:16

per hir te shendetit do isha i gatshem ti humbisja te gjitha...

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 22:32

per hir te shendetit??un nuk e kuptoj kte
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 22:37

cfare ka per te mos kuptuar?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 22:45

tema eshte e percaktuar,thot cfare do ishte me mire te humbisnit,nje cast ne jete apo nje jete per nje cast...kam pershtypjen qe e ka fjalen per ndonje rast te vecante qe na del perpara,por qe mund te rezultoje dysh (jo as)....dhe nuk e kuptoj ate,per hir te shendetit....
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 22:48

ah , nu ke kisha lexuar komplet. thashe se eshte tema vetem : cfare do ishte me mire te humbni. Gjithsesi do preferoja te humbja nje jete per nje cast :)

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 22:54

....mir,ti e di :)po pastaj,do jetosh me kujtime???
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 22:58

jo , do jetoj me idene qe e arrita ate qe desha. :)

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 23:00

mir,prap ti e di...une nuk do e beja per vete....
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 23:01

nuk do preferoja te humbisja nje cast ne jete , pasi ai cast mund te mos me vije me, dhe une do rroja me idene torturese pse nuk e arrita apo pse nuk ndodhi keshtu apo ashtu.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-19, 09:50

une them castin me mire sesa jeten,jeta eshte e shenjte dhe nuk kthehet me ndersa castet vine dhe ikin te ndryshem por caste jan gjithsesi.
avatar
lepurushi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3017

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga Bardha prej 2010-05-20, 15:32

me mir do pelqeja te humbisja nje cast te jetes sesa jeten per nje cast
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3298

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Cfar do ishte me mire te humbni...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi