TIFOZAT JUVENTIN

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-12-24, 21:58
TE shikojm sa tifoza Shqiptar ka Juventusi e te mblidhemi te gjith ketu ANTARSOHU NE GRUPIN JUVENTIN

Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 32
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3415

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga jorgo_dr prej 2008-12-25, 21:04

forca juve,do e fitojme kampionatin dhe champions. :gezuar:

jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 32
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3359

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga jorgo_dr prej 2008-12-25, 21:49


jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 32
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3359

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 15:47

juventus ........ ja dhe stadiumi i rri ku do luaj skuadra jone e dashur

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 16:58

ka lezet stadiumi jemi skuader ne sjemi si ato tjerat

Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 32
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3415

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:02

ashtu eshte ....tani na duhet vetem te heqim ca parasite si molinaro dhe zebina nga juventusi

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 17:06

normal se do hiqen videon e vendosa ketu

Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 32
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3415

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:10

shume...flm un e provota ta vendosja videon por nuk ja arrita dote qellimit
po ky buffon po mer funde fare

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 17:10

HIMNI I JUVES

Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 32
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3415

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:23

sajmir aty ke foto e avatarit je afer hartave te vjetra te ILIRISE?

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 17:42

PO ATY

Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 32
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3415

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 20:11

Ne listen e merkatos verore shtohen edhe 2 emra te tier (1) ....quhet Ivan Obradovic eshte 20 vjeē luan si mbrojtes fashe te Partizani i Beogradit ,flitet per nje roberto karlos i ri
por nuk mungon konkorenca e bajer menyut fiorentines dhe sampdoria qe jane te interesuar per talentin e ri(2)...Ivan Rakitic flitet si pas ardhesi i nedved...21 vjeēari eshte mesfushor kroat dhe luan ne bundesligen gjermane me shalke 04 dhe tashme shihet si lojtar i komletuar dhe i domozdoshem per junentusin e te ardhmes

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga julian_m prej 2009-05-02, 19:55

EJ I THEM TIFOZAVE TE JUVES BRAVO BRAVO PER VENDIN QE NA LAT NE KAMPIONAT. UN JAM ME MILAN. EDHE QE TA DINI LOJTARET E JUVES MARIN DROG E KA POHUAR EDHE ZIDAN KUR KA LUJT ME JUVEN

julian_m

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 06/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-05-02, 21:03

@julian_m shkruajti:EJ I THEM TIFOZAVE TE JUVES BRAVO BRAVO PER VENDIN QE NA LAT NE KAMPIONAT. UN JAM ME MILAN. EDHE QE TA DINI LOJTARET E JUVES MARIN DROG E KA POHUAR EDHE ZIDAN KUR KA LUJT ME JUVEN
me duket e kunderta, nuk e imagjinoj si ata pensionistat e milanit akoma kane 90" ne kembe ah ah ah :qesh me lot: beni qefe derisa te keni berlusknin

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-04, 17:04

[quote="snaiper"]
@julian_m shkruajti:EJ I THEM TIFOZAVE TE JUVES BRAVO BRAVO PER VENDIN QE NA LAT NE KAMPIONAT. UN JAM ME MILAN. EDHE QE TA DINI LOJTARET E JUVES MARIN DROG E KA POHUAR EDHE ZIDAN KUR KA LUJT ME JUVEN


hajde mendim hajde po a ka ndonje sportist qe nuk mer drog tashi???????????????

te gjith te drogum jan pa perjashtim....

The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 26
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 5887

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-04, 17:12

o cuna po si nuk e kam pa un kte teme moooo.............

ja ku po ju bashkohem dhe un tifozave te juventusit..............

[size=24]forrrrrzzzzzzaaaaaa jjuveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/size] jemi me te miret........... :bukur:

The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 26
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 5887

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-05-06, 23:29

DINO shkruajti:o cuna po si nuk e kam pa un kte teme moooo.............

ja ku po ju bashkohem dhe un tifozave te juventusit..............

[size=24]forrrrrzzzzzzaaaaaa jjuveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/size] jemi me te miret........... :bukur:
mire se erdhe....mbau fort per te shtunen se ka per te qene termet i forte

snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 33
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3234

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi