HapsiraJuaj.Com - Test Grup

Shko poshtė

HapsiraJuaj.Com - Test Grup

Mesazh nga Andi prej 2008-12-24, 09:10


Per te gjithe qe kan deshire ti bashkohen ketij grupi mjafton te klikoni kete imazh

Me pas zgjidhni Grupin ku doni te antarsoheni ( ne kete rast HapsiraJuaj.Com - Test Grup ) dhe vazhdoni duke pare Informacionin e grupit,nese keni deshire me pas mund te antarsoheni tek ky grup ose ne grupet e tjera qe do te krijohen ne vazhdim.


Edituar pėr herė tė fundit nga Andi nė 2015-02-18, 21:32, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HapsiraJuaj.Com - Test Grup

Mesazh nga NEO prej 2008-12-24, 11:45

shef andi, ai imazhi aty qe ke vendos nuk na lejon te antarsohemi ne kete test grup. shikoje dhe njehere...

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7462

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HapsiraJuaj.Com - Test Grup

Mesazh nga Andi prej 2008-12-24, 16:40

@NEO shkruajti:shef andi, ai imazhi aty qe ke vendos nuk na lejon te antarsohemi ne kete test grup. shikoje dhe njehere...

Neo prap se prisja kete nga ty Very Happy

Kliko Groups lart te koka e forumit,do te dali tabela e cila te rendit te gjitha grupet qe jane aktualisht,nga ajo liste zgjidh Hapsirajuaj.Com -Test Grup dhe me paskliko Shiko Informacionin te del vet butoni i antarsimit Futu ne Grup

Nuk eshte e thene qe te antarsoheni te gjith tek ky grup,eshte vetem nje grup prove.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HapsiraJuaj.Com - Test Grup

Mesazh nga elisa prej 2008-12-28, 14:05

meqe esht grup prove,poe provojm!
avatar
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 25
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3622

Shiko profilin e anėtarit http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HapsiraJuaj.Com - Test Grup

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi