LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Shko poshtė

LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga Andi prej 2008-12-24, 08:34

Ashtu si ne Facebook edhe HapsiraJuaj.Com ofron opsionin e Grupeve.

Si te krijojme nje Grup ???
- Cdo kush qe ka deshire te krijoj nje grup,mjafton te hap nje teme ne kete kategori me emrin e grupit,pershkrimin dhe logon e saj,kjo teme do sherbeje per rekrutimin e antarve si dhe per diskutime te ndryshme midis antarve te ketij grupi.

Kerkesa per hapjen e Grupit do kaloj ne aprovimin e stafit te forumit,me pas Grupi do krijohet menjeher,ku themeluesi i saj do behet moderator i grupit dhe ka te drejten per te pranuar antare ose per ti larguar ata,pra lideri grupit.

Per te pare Grupet dhe per te aplikuar ne to,mjafton te klikoni kete imazh i cili ndodhet ne naviguesin qendror te koka e faqes.

*Grupi i cili ka rekrutuar me shum antar,do perfitoj nje ngjyre speciale per te gjith antaret e ketij grupi.

Nese keni paqartesi ose sygjerime rreth ketij projekti i cili testohet per her te pare ne keto forume,ju lutem te shkruani ketu.


Edituar pėr herė tė fundit nga Andi nė 2015-02-18, 21:25, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-24, 10:17

CA ESHTE KJO MORE ANDI?
avatar
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 24
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3490

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga NEO prej 2008-12-24, 11:43

sa bukur flisni ju artistat, asnje llaf ste mora vesh mor bir Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7462

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga Andi prej 2008-12-24, 16:31

@superangel girl shkruajti:CA ESHTE KJO MORE ANDI?


angel eshte poezi per ty .....Very Happy


Neo nga ty se prisja se te kemi edhe ekspert.
Tani nese ti psh ke deshire me hap nje Grup "Teknologjia Digitale", si fillim duhet te hapesh nje teme po me kete titull vendos nje logo ose simbol dhe pershkruaj me dy fjale karakterin ose profilin e grupit.

un do lexoj kete temen tende,dhe do krijoj grupin nga paneli i administrimit me keto te dhenat qe ke shkruar ti ne teme.

Ti vendosesh Moderator i grupit dhe ke te drejte per te pranuar ose jo antaret qe aplikojne.

Nuk te ofroj dot mundesine qe ta krijosh direkt vet grupin,sepse kete sistem ka vet forumi,qe grupet krijohen vetem nga paneli i administrimit.

Me qart,bukur dhe paster se kaq nuk ka ku te shkoj me. Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga jorgo_dr prej 2008-12-25, 21:14

edhe un e hapa nje :bukur:
avatar
jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 34
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3841

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga elisa prej 2008-12-28, 14:03

hahahahah me shkrite
andi sa ide e bukuuuur perfekt fare
edhe ajo poezia shuhm romantike Razz
avatar
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 25
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3622

Shiko profilin e anėtarit http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga Andi prej 2008-12-28, 17:49

@elisa shkruajti:hahahahah me shkrite
andi sa ide e bukuuuur perfekt fare
edhe ajo poezia shuhm romantike Razz

do ta krijosh edhe ti nje grup ?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-28, 20:39

andi lere dynjane ne pune te vet, e krijon vete elisa grupin po deshi ske pse e pyet. dhe sh flm per "poezine"
avatar
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 24
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3490

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga elisa prej 2009-01-04, 21:31

jooo sdua te krijoj grup se do plasin poezit pastaj Very Happy Very Happy
avatar
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 25
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3622

Shiko profilin e anėtarit http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga Andi prej 2009-05-28, 20:39

candy girl shkruajti:o andi nuk e kuptoj kete punen e grupeve.....

secili grup do te hape temat e veta dhe anetaret e tij do pergjigjen a eshte ksh?????

ti krijon emrin grupit sipas deshires,dhe bashke me emrin hap edhe nje teme ku mund te shkruash cfare te duash ne te,dhe antaret e tjere replikojne.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LEXO MENYREN E KRIJIMIT TE GRUPEVE..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi