GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Shko poshtė

GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Andi prej 2008-12-21, 08:07

Edhe 10 dite na ndajne nga nderrimi i viteve,Dergoni urimin tuaj per kedo.
Gezuar 2009, nje vit i mbare per te gjithe.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Shejtanka prej 2008-12-21, 16:28

Gezuar KRISHTLINDJET dhe Vitin e Ri per te gjithe forumistat te Hapsires.Nje vit i mbare per te gjithe!!!
avatar
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 26
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3525

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga jorgo_dr prej 2008-12-25, 21:36

gezuar vitin e ri 2009,fat lumturi dhe harmoni me njeri-tjetrin
avatar
jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 34
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3813

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-12-31, 15:05

UROJ TE GJITH ANTARET E HAPSIRES E SOFTWERIN E KETIJ FORUMI QE ESHTE ANDI GEZUAR VITN E RI JU UROJ FAT E MBARESI NE JET
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-31, 17:02

shum flm sajmir edhe un po uroj perseri gjithve GEZUAR VITIN E RI 2009!!!!!!!!
meqe ra fjala ku eshte Andi s'eshte dukur fare sot?
avatar
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 24
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3462

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Andi prej 2008-12-31, 17:25

@Sajmiri shkruajti:UROJ TE GJITH ANTARET E HAPSIRES E SOFTWERIN E KETIJ FORUMI QE ESHTE ANDI GEZUAR VITN E RI JU UROJ FAT E MBARESI NE JET

sajme ku me gjen keto terma aman softwerin hahahaha :12:


gjithsesi edhe un te uroj ,ishalla 2009 me me pak probleme dhe me shum shendet dhe para :gezuar:


gjithashtu uroj edhe antaret e ketij forumi nje vit te ri plot suksese,dhe pa strese.
GEZUAR 2009 !

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Andi prej 2008-12-31, 17:27

@superangel girl shkruajti:shum flm sajmir edhe un po uroj perseri gjithve GEZUAR VITIN E RI 2009!!!!!!!!
meqe ra fjala ku eshte Andi s'eshte dukur fare sot?

ja ku jam erdha,se me thane qe po me kerkoje

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-31, 17:32

po ne fakt, po shyqyr se erdhe
avatar
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 24
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3462

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Clarence prej 2008-12-31, 18:19

Gezuar vitin e Ri 2009
avatar
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 33
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3709

Shiko profilin e anėtarit http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Andi prej 2008-12-31, 20:21

gezuar clarence :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-31, 23:08

GEZUAR VITIN E RI 2009 TE GJITHVE EDHE TY ANDI
avatar
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 24
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3462

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR VITIN e ri 2009 !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi