Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Shko poshtė

Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Mesazh nga Shejtanka prej 2008-12-19, 21:27

Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij

Njė burrė nga shteti amerikan Tennessee ėshtė duke paditur doktorėt tė
cilėt i kanė amputuar organin gjenital pa vetėdijen e tij.

Philip Seaton, 61-vjeēar, nga Shelby County, ishte nė spital pėr tu bėrė synet.


Por kur ai u zgjua nga operacioni, e kuptoi qė penisi i tij ishte amputuar.

Kirurgėt nė spitalin e Louisville, Kentucky, kanė thėnė se ėshtė dashur
tė ndėrmarrin veprime drastike pasi qė kanė zbuluar njė kancer i cili
rrezikonte jetėn e pacientit nė fjalė.

Por, nė aktpadinė e tij, zotėriu Seaton thotė se ka vuajtur ērregullime
mentale, dhimbje dhe se ka humbur kėnaqėsinė e tij tė jetės.

Aktpadia ėshtė ngritur nė gjykatėn e Shelby Countyt kundėr kirurgut Dr. John Patterson dhe anestezistit Dr. Oliver James.
avatar
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 26
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3525

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Mesazh nga Andi prej 2008-12-20, 08:33

hajde ca koherash kan ardh,duhet me pas shum kujdes Razz

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Mesazh nga elisa prej 2009-04-17, 21:07

hahahahahhahahahahahahahhahahahha
avatar
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 25
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3594

Shiko profilin e anėtarit http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Mesazh nga lorenc prej 2009-04-17, 21:59

po mire ja kan ba 61 vjeq qa e ka dasht.................
avatar
lorenc

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 390
Age : 25
Vendodhja : lezhe
Koha e lire : intenet
Puna : paradite rri masdite pushoj
Registration date : 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3881

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Mesazh nga NEO prej 2009-06-12, 17:14

o lorenc 61 vjec eshte ne lule te moshes ai.
pastaj neve meshkujve na punojne mekanizmat deri 80 vjec :))))


NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Padit doktorėt tė cilėt i kėputėn penisin e tij!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi