A egzistojn shpirtrat?

Shko poshtė

A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga Ada prej 2008-10-28, 11:15

a mendoni se ka shpirtra?
avatar
Ada
Ylli Hapsires
Ylli Hapsires

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 162
Age : 27
Vendodhja : ne mars
Koha e lire : luaj me alien
Puna : vėshtroj hapsiren mos po na sulmon dikush
Registration date : 25/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3547

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga NEO prej 2008-10-28, 13:42

Une them qe po, ekzistojne. Cdo qenie ne faqe te kesaj toke ka shpirt. Dhe shpirti nuk vdes. Trupi vdes, por shpirti jo.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga donjeta-teen angeles prej 2008-10-28, 22:11

pa shiko,shoqja ime me e mire,ka hapur ket tem..heheh..
mir mir..ada...pajtohem me ket mendim te keti Neo-s
trupi vdes por jo edhe shpirti..
avatar
donjeta-teen angeles

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 169
Age : 26
Vendodhja : Kosove
Koha e lire : Lexoj,ne internet,dal te eci dhe flas me shoqen time me te mire,degjoi muzik,shikoi tv etj etj.
Puna : N'shkoll
Registration date : 28/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3512

Shiko profilin e anėtarit http://www.freewebs.com/casiangeleskosova

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga elisa prej 2008-11-04, 20:33

un mendoj se ekzistojn,mbeshtes neon...
avatar
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 25
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3594

Shiko profilin e anėtarit http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga anisa prej 2009-01-15, 15:03

neqofte se nuk ekzistojne ateher me te vertet jeta jone esht shum e shkurter...
avatar
anisa
First Lady
First Lady

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 31
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 3853

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 19:14

nga e dime ne qe shpirti nuk vdes???nuk e kemi provuar...nuk di cte them per kte teme,nuk kam pare ndonjehere ndonjepor sme pelqen ideja qe bashke me mua ktu ne dhome te verdalliset edhe shpirti i dikujt tjeter :frike:
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 20:23

ne fakt pyetja qe ke bere ti po mundon gjithe boten dhe joe vetem ty. ekzistojne apo jo shpirtrat. Duhet te dish dicka. Qe ne nuk jemi te vetmit ne kete univers. Ka krijesa te tjera ne universe te tjera, po ashtu ka edhe krijesa te tjera me te avancuara se ne, qe ndajne planetin ku jetojme, dhe qe informacioni per ekzistencen e tyre ( me duekt diku ne siberi) mbaheshin sekret nga Rusia dhe SHBA. Gjithsesi, une besoj qe ekzistojne shpirtrat, sepse ata kane boten e tyre sic kemi ne tonen. Mjafton qe secila pale mos te ngaterrohet ne "punet" e njeri - tjetrit :)

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 22:39

ne fakt kjo ideja e multiversit eshte thjeshte nje hipoteze,deri tani nuk eshte vertetuar gje apo jo?megjithate edhe mua nuk ma merr mendja qe ne te jemi te vetmit ne gjith universin,duhet te ket edhe ndonje specje tjeter,me te avancuar se ne ndoshta.por po flasim per shpirtra...ok,edhe mund te ekzistojne,po per sa kohe nuk perzihen me ne,ok...
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 22:43

Mos shko shume larg ne univers, pasi ka dhe ne planetin tone qenie te tjera me te civilizuara dhe me te avancuara se ne qe normalisht ndodhen ne territorin e tyre dhe nuk perzihen me ne. Dmth une nuk nderhyj tek ty ti nuk nderhyn tek mua. Ky ka qene pakti mes SHBA-se dhe civilizimit te tyre. Ka nje histori per kete e cila u zbulua para pak vitesh mqns. ishte plotesuar afati ligjor i sekretit shteteror sipas ligjeve amerikane

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 23:23

ou??...ku mund te lexoj per kte?po njerez jane te pakten?
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga NEO prej 2010-05-18, 23:25

nese je e interesuar, neser mund te postoj dicka rreth kesaj teme tek kategoria " Fenomene Paranormale"

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-18, 23:33

ok :)))flm
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga Bardha prej 2010-05-20, 15:35

thon se ekzistojn nuk e di sa e vertet eshte kjo
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3298

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-20, 17:56

ndoshta.....................................
avatar
lepurushi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3017

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egzistojn shpirtrat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi