Per Webmasterat....

Shko poshtė

Per Webmasterat....

Mesazh nga NEO prej 2008-10-21, 12:39


Besoj qe secili webmaster “profesionist” tashme ka degjuar, ose perdore Veglat per Webmaster te Google-s (Google Webmaster Tools).
Shume here me ka ndodhe qe tek faqja e gabimeve, te gjeja plote gabime (errors), por nuk arrija te dija se nga ku gjeneroheshin ato gabime, perkatesisht nuk gjeja burimin e gabimeve, dhe kjo me nervozonte pa mase.
Por tani nuk kemi pse te behemi me nerva per gjera te tilla, sepse Google ka njoftuar se edhe ky problem eshte zgjidhur.
Ashtu sic behet e ditur ne blogun zyrtar te Google per Webmastera; tek webmaster tools per secilin gabim te gjeneruar ju do te dini edhe adresen e sakte qe ka gjeneruar ate gabim, dhe keshtu do ta keni shume lehte te gjeni dhe te korigjoni lidhjet e prishura.

Per ju qe nuk keni provuar akoma keto vegla, klikoni ne linkun vijues:

http://www.google.com/webmasters/tools

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7495

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi