Live Grande Fratello 9
Gallery


Staffi
Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma

2015-04-04, 18:54 nga AndiAskush nuk e njeh formulėn e dashurisė. Magjia e njė lidhjeje shpesh nuk shpjegohet me fjalė. Ama ajo ka shifra.

-Njė martesė nė Europė mendohet se zgjat mesatarisht 14.8 vite. Sa mė i madh nė moshė partneri juaj, aq mė shumė zgjat martesa.

-Mosha mesatare e martesės pėr meshkujt ėshtė 33.3 vite. Pėr femrat ėshtė 30.9.

-72 pėrqind mendojnė se ekziston dashuria e pėrjetshme.

-Nėse njė lidhje zgjat pesė vite, ēifti kalon 1.362.000 minuta bashkė, bėn 4 mijė telefonata dhe konsumojnė tė paktėn 300 shishe verė. Nė pesė vite kalojnė 23 net tė ndarė. Ata puthen mesatarisht 5600 herė dhe vijnė nė orgazmė 2 mijė herė.

-Nga 123 sherre qė bėhen nė pesė vite, vetėm 16 pėrfundojnė me falje. Ndoshta kjo ėshtė arsyeja pse viti i gjashtė i lidhjes deri nė vitin e tetė shėnojnė pikėn mė tė ulėt tė njė marrėdhėnie.

Komentet: 0

KRIJO GRUPIN TEND
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
Profili Im
• Informacion
• Preferenca
• Firma Juaj
• Avatar

Social
• Chatbox
• Friends and Foes
• Memberlist
• Groups

Messages
• Inbox
• PM sent

Other
• Watched topic
Keywords

2  3  1  

Vizitor : 0
Hidden : 0
Rregjistruar : 0
Perdorues :
Rifresko Shiko Vendodhjen